समाचार

काठमाडौँ हिँडेको : बस त्रिशूलीमा दुर्घटना ११ जनाको मृत्यु

आइतबार बिहान धादिङको गजुरी गाउँपालिका वडा नं ६ बन्छेटारस्थित पृथ्वीराजमार्गबाट त्रिशूली नदीमा बस खस्दा हराइरहेका थप एक जनाको शव फेला परेको छ।दुर्घटना भएको ठाउँबाटै एक जनाको शव फेला परेको हो।त्रिशूली किनारामा हिलोमा दबिएको अवस्थामा झापा घर भएका कृष्णप्रसाद निरौलाको शव फेला परेको हो।निरौला समेत गरी सो दुर्घटनामा परी मृत्यु हुनेको संख्या ११ पुगेको छ।सो दुर्घटनामा परेर दुई बालक र एक पुरुष गरि तीन जना हराइरहेका छन्। प्रहरीका अनुसार हराइरहेकाहरू धादिङ जिल्लाको सिद्धलेक गाउँपालिका वडा नम्बर ४ का सलाङघाट बस्ने वर्ष २३ का उज्वल पाण्डे, भारतको मेघालय प्रदेश जिल्ला रिभ्वाय सिलोङ घर भएकी १३ वर्षीया रिया मारविन, सोही ठाउँका ११ वर्षीय रिशान मारविन रहेका छन्।उनीहरूको खोजी कार्य जारी रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रवक्ता प्रकाश विष्टले जानकारी दिए ।सो घटना परी २९ जना घाइते भएका ईलाका प्रहरी कार्यालय गजुरीले जनाएको छ।आइतबार झापाको काँकडभिट्टाबाट काठमाडौंका लागि छुटेको ना ७ ख ४३८७ नम्बरको यात्रुबाहक बस सडकबाट ६० मिटर तल त्रिशूली नदीमा खसेको थियो। दुर्घटनामा चार जनाको घटनास्थलमै र बाँकीको उपचारका क्रममा मृत्यु भएको हो।प्रकाशित मिति: बुधबार, जेठ ८, २०७६, ०६:००:००319पहिला सँगै बसेर टन्न रक्सि, पछि ढुङगाले हानेर बीभत्स हत्या ! शव लुकाउन मोटरसाइकलमा…रुपन्देहीको सैनामैना नगरपालिका–१० स्थित शीतलापुर जङ्गलमा एक युवकको हत्या गरेको आरोपमा चार युवा पक्राउ परेका छन् ।उनीहरुलाई दुई दिनको अवधिमा आफ्नै घरबाट पक्राउ गरिएको
इलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलले आज आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा जानकारी दिएको छ । कपिलवस्तुको बाणगङ्गा नगरपालिका–६ बस्ने २७ वर्षीय

चिरञ्जीवी आर्चायको सोमबार ढुङगाले हानेर बीभत्स हत्या भएको थियो ।पक्राउ परेका सबै कपिलवस्तुको बाणगङ्गा नगरपालिका–६ का हुन् । पक्राउ पर्नेमा ३३ वर्षीय रमेश विक, २८ वर्षीय गोपाल खनाल, २४ वर्षीय वसन्त खत्री र २० वर्षीय राजु विक रहेका छन् । पक्राउ परेकामध्ये रमेश विक हत्याको मुख्य योजनाकार रहेको इलाका प्रहरी कार्यालय बुटवलका प्रहरी नायब उपरीक्षक डिलबहादुर मल्लले जानकारी दिनुभयो ।उहाँका अनुसार हत्यापछि उनलाई उनकै मोटरसाइकलमा ल्याएर जङ्गलमा फ्याँकेका थिए । मादक पदार्थ सेवन गरी झगडा गरेका उनीहरुले आर्चायसँग भएको रु १३ हजारको लोभमा हत्या गरेको प्रहरी नायब उपरीक्षक मल्लले जानकारी दिनुभयो । हत्या गरेर जङ्गलमा फ्याँकिएका उनको सनाखत हुन पनि धेरै समय लागेको थियो । पक्राउ परेका सबैलाई कर्तव्य ज्यान मुद्दा चलाइने बताइएको छ ।यौन व्यवसायमा लगाउने होटल सञ्चालक पक्राउझाडुपोछाको काम गर्न होटेलमा राखेकी कपिलवस्तुकी १५ वर्षीया नाबालिकालाई जबर्जस्ती यौन व्यवसायमा लगाउने होटेल सञ्चालकलाई प्रहरीले पक्राउ गरी आज सार्वजनिक गरेको छ ।पक्राउ पर्नेमा बुटवल उपमहानगरपालिका–११ स्थित राप्ती मेनु होटेल सञ्चालक २९ वर्षीय अनिल भन्ने टेकबहादुर कुँवर र उनकी श्रीमती ३३ वर्षीया मीनाकुमारी बस्नेत (कुवँर) रहेको इलाका प्रहरी कार्यालय, बुटवलले जनाएको छ ।उनीहरुलाई मानव बेचबिखन ऐन र सङ्गठित अपराध ऐनअन्तर्गत मुद्दा चलाइने प्रहरी नायब उपरीक्षक डिलबहादुर मल्लले जानकारी दिनुभयो । उनीहरु बाग्लुङको निसीखोला गाउँपालिका–७ का स्थायी बासिन्दा हुन् । १५ वर्षीया नाबालिकालाई आफन्त नेपाल नामक गैरसरकारी संस्थाको सहयोगमा उद्धार गरेको बताइएको छ । उनलाई आफन्त नेपालको संरक्षणमा राखिएको छ ।प्रकाशित : बुधबार, जेठ ०८, २०७६११:४२

Related Articles

Back to top button