भिडियो

बिच सडकमा चालकको कुटाई खाने लक्ष्मी के भन्छिन् (हेर्नुहोस

बिच सडकमा चालकको कुटाई खाने लक्ष्मी के भन्छिन् ! (हेर्नुहोस भिडियो)धनगढी । यतिबेला सामाजिक संजालमा चालकबाट महिला यात्रु कुटिएको भिडियो भाईरल बनेको छ । बास्तबिकता के हो भन्ने कुरा प्रहरीको अनुसन्धान पछि थाहा होला तर भिडियोमा देखिए अनुसार धेरैले चालकलाई दोषी देखेका छन । हेरौ पिडित महिला के भन्छिन ।घटना:धनगढीबाट सार्वजनिक गाडी चढेर महेन्द्रनगर पुगेकी एक महिलालाई सवारी चालकले बीच बाटोमै कुटपीट गरेका छन् ।शुक्रबार दउँसो महेन्द्रनगरको ट्राफिक चोकमा से १ ज १०९४ नम्बरको गाडीका चालक गोकुल बोहराले महिलालाई दुब्र्यबहार गर्दै कुटपिट गरेपछि प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।जिल्ला प्रहरी कार्यालय कञ्चनपुरका प्रहरी प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक दिनेश आचार्यले चालक बोहराले गाडी भाडाको विषयमा भएको विवादका क्रममा अपशब्द प्रयोग गरी दुर्व्यवहार गर्दै लक्ष्मी धनाडीलाई कुटपिट गरेपछि नियन्त्रणमा लिइएको जानकारी दिए ।उनले धनगढीदेखि महेन्द्रनगर सम्मको १ सय ४० रुपैयाँ भाडादर रहे पनि चालकले २ सय रुपैया मागेको तर महिलाले बढी भाडा दिन नमानेपछि गाली गलौज गर्दै कुटपिट गरेको बताए । महिलाले दिएको उजुरीको आधारमा प्रहरीले चालकलाई पक्राउ गरी अनुसन्धान अघि बढाएको छ ।

Related Articles

Back to top button