समाचार

ज्योतिष अर्जुनले दिए प्रहरीलाई छक्क पार्ने बयान

काठमाडौँ – महाभूकम्प आउँछ भन्ने हल्ला फैलाएको आरोपमा पक्राउ परेका ज्योतिष अर्जुन क्षेत्रीले प्रहरी समक्ष बयान दिएका छन् । ३६ वर्षीय अर्जुन क्षेत्रीले अनुमानकै भरमा भविष्णवाणी गरेको बयान प्रहरीलाई दिएपछि प्रहरी नै चकित परेको छ ।महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंले नियन्त्रणमा लिएर बयान लिने क्रममा अनुमानकै भरमा सो कुरा बताएको परिसरका प्रवक्ता डीएसपी होविन्द्र बोगटीले जानकारी दिए ।उनका अनुसार विनाशकारी भूकम्प आउने भन्दै आतंक फैलाएका क्षेत्रीलाई मंगलबार गौशालाबाट पक्राउ गरिएको हो ।सिनामगंलमा काशी विश्वनाथ रत्न प्रा।लि। कार्यालय सञ्चालन गर्दै आएका क्षत्रीमाथि प्रहरीले थप अनुसन्धान गरिरहेको छ ।यूट्यूव भिडियोमा जेठ महिनाभित्र विनाशकारी भूकम्प आउने बताएपछि उनी झनै चर्चामा आएका थिए ।तनहुँ । पृथ्वी राजमार्ग अन्तर्गत तनहुँको म्याग्दे गाँउपालिका १ मा मोटरसाईकलको ठक्करबाट एक छात्राको मुत्यु भएको छ ।मु्त्यु हुनेमा म्याग्दे १ रानीगाँउमा बस्ने पाँच वर्षिया निशा आलेमगर रहेको प्रहरीले बताएको छ । पोखरा बाट दमौली तर्फ आउदैं गरेको प्रदेश नं ३ –०२–००६ प २५२६ नम्बरको मोटरसाईकलले बाटो काट्न खाज्ने बेला निशालाई ठक्कर दिएको जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय तनहुँका प्रमुख पूर्णबहादुर अधिकारीले जानकारी दिए ।उनले भने, “बाईक तीव्र गतिमा आईरहेको थियो, बालिकाले बाटो काट्न खोज्दा ठक्कर दिएको हो ।” निशाको उपचारको क्रममा दमौलीको रत्नहरी अस्पतालमा मुत्यु भएको अधिकारीले बताए । निशा महेन्द्र माविमा अध्ययनरत छात्रा हुन् ।विद्यालयको बेलुकाको छुटी समयमा उक्त घटना भएको स्थानीयले जनाएका छन् । चालक र सवारी साधान प्रहरीको नियन्त्रणमा रहेको प्रहरीले जनाएको हो पछिल्लो समयमा तनहुँमा सवारी दर्घटना बढ्दो रुपमा रहेको छ । दैनिक सवारी साधनको

चाप र राजर्मागमा रहेको खाल्टाखुल्टीको कारण दुर्घटना बढेको ट्राफिक प्रमुख अधिकारीले बताए ।काठमाडौँ : मङगलबार दिउँसो ट्रिपरले मोटरसाइकललाई ठक्कर दिँदा एकजनाको मृत्यु भएको छ ।कलैया पिलुवा सडकखण्ड अन्तर्गत बाराको कलैया उपमहानगरपालिका-२६ श्रीपुरमा दिउँसो करिब १ बजे ना ८ ख ३१२९ नम्बरको ट्रिपरले वीरगन्जबाट कलैया जाँदै गरेको ना १६ प ९७५७ नम्बरको मोटरसाइकलाई ठक्कर दिँदा बाराको सिसवा महेशपुरकी ३५ वर्षीया खुश्बु नेशा खातुनको घटनास्थलमै मृत्यु भएको हो।इदुल फित्र पर्व मनाउन घर जाँदै गरेका श्रीमानश्रीमती सवार मोटरसाइकललाई ट्रिपरले ठक्कर दिँदा खुश्बुका श्रीमान ४० वर्षीया जाकिर हुसेन गम्भीर घाइते भएको प्रहरीले जनाएको छ ।ट्रिपरको लापरबाहीले दुर्घटना भएको भन्दै स्थानीयले सडकमै मृतक खातुनको शव राखेर प्रदर्शन गर्दै सडक अवरुद्ध पारेपछि प्रहरीको सक्रियतामा तत्कालका लागि सो सडक खण्डमा ट्रिपर बन्द गर्ने सहमतिपछि सडक सूचारु भएको बताइएको छ ।प्रहरीले ट्रिपरसहित ट्रिपर चालक सुरेन्द्र पटेललाई नियन्त्रणमा लिएर घटनाबारे थप अनुसन्धान अगाडी बढाएको छ ।प्रकाशित : मङ्गलबार, जेठ २१, २०७६१०:४८काठमाडौँ : महाभूकम्प आउँछ भन्ने हल्ला फैलाएको आरोपमा एक ज्योतिष पक्राउ परेका छन् ।देशमा महाभूकम्प आउँछ भन्दै सर्वसाधारणमा आतंक फैलाउने ३६ वर्षीय अर्जुन क्षेत्रीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।यूट्यूव भिडियोमा जेठ महिनाभित्र विनाशकारी भूकम्प आउने बताएका क्षेत्रीलाई महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंले नियन्त्रणमा लिएको बताइएको छ ।विनाशकारी भूकम्प आउने भन्दै आतंक फैलाएका उनलाई मंगलबार गौशालाबाट पक्राउ गरिएको महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंका प्रवक्ता डीएसपी होविन्द्र बोगटीले जानकारी दिए ।यस सम्बन्धमा प्रहरीले थप अनुसन्धान अगाडी बढाउदै प्रहरीले अफवाह फैलाउले यूट्यूवलाई पनि छानविन गरेर कारबाही गरिने बताएको छ ।प्रकाशित : मङ्गलबार, जेठ २१, २०७६१०:१५इटहरी । प्रदेश नम्बर १ का झापा र सुनसरीमा सोमबार भएका दुर्घटनामा दुई जना युवतीले ज्यान गुमाएका छन । ज्यान गुमाउनेमा एकजना स्टाफ नर्स हुन भने

एकजना स्थानीय नेताकी छोरी हुन । बेलुका धरान–८ स्थित विश्वकर्मा मन्दिर छेउमा दुर्घटना हुँदा विपि कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा कार्यरत स्टाफ नर्सको मृत्यु भएको छ । मारेकटहरे धनकुटा घर भएकी २५ वर्षिय कविता विपि प्रतिष्ठानकी स्टाफ नर्स भएको इलाका प्रहरी कार्यालय धरानको सञ्चार शाखाले जानकारी दिएको छ।रोकि राखेको ट्रक मुनी छिरेकी तुम्बालाइ उपचारको लागी विपि ल्याइएको थियो ।अस्पतालमा ल्याइपुर्याएपछि उनको मृत्यु भएको विपि कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान प्रहरी पोष्टले जानकारी दिएको छ ।को २६ प ८५१ नंम्बरको स्कुटीमा इटहरीबाट धरान आउदै गरेकी तुम्बा सडकमा रोकेर राखिएको ना ६ ख ४३४५ नं। को ट्रकको पछाडी छिरेकी थिइन् । घटनास्थलमा रहेका स्थानीयका अनुसार ट्रकमा डिजेल सकिएपछि त्यतिकै रोकेर राखिएको थियो भने ट्रकको पछाडी भागमा लाइट रिफ्क्टर समेत नभएको र इण्डिकेटर समेत नबाली सडकमा नै पार्क गरि राखिएको थियो ।उता स्कुटर दुर्घटनामा परी झापामा एक युवतीको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा शिवसताक्षी नगरपालिका १ बस्ने २७ वर्षीया रञ्जना खनाल रहेको प्रहरी कार्यालय झापाका प्रहरी नायव उपरीक्षक महेन्द्रकुमार श्रेष्ठले जानकारी दिए ।दुर्घटनामा मृत्यु भएकी खनाल नेकपा झापाका जिल्ला सदस्य राधाकृष्ण खनालकी छोरी हुन् । प्रहरीका अनुसार सोमबार बिहान पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत धरमपुरमा मोटरसाइकलले स्कुटरलाई ठक्कर दिँदा दुर्घटना भएको थियो ।पूर्वबाट पश्चिमतर्फ गइरहेको मे १० प ८१ नम्बरको मोटरसाइकलले पश्चिमबाट पूर्वतर्फ आइरहेको मे ७ प १६७८ नम्बरको स्कुटरमा सवार खनाललाई ठक्कर दिएको थियो। मोटरसाइकलको ठक्करबाट गम्भीर घाइते भएका स्कुटर चालक खनालको बिर्तामोडस्थित बिएण्डसी अस्पतालमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएको प्रहरी नायव उपरीक्षक श्रेष्ठले जानकारी दिए । यता, प्रहरीले मोटरसाइकसहित चालकलाई नियन्त्रणमा लिएको

Related Articles

Back to top button