समाचार

चितवन का गुरुङ, को पाल्पा मा मृत्यु

तानसेनको सम्मोबारीमा पहिराले गाडी बगाउँदा निधन हुनेको आज सनाखत भएको छ । निधन हुनेमा चितवन भरतपुर नगरपालिका–२९ बाङ्गेसालका ३३ वर्षीय वीरबहादुर गुरुङ, पाल्पा रिब्दीकोट गाउँपालिका–२ देउरालीका ३२ वर्षीय भुवन खाम्चा र काभ्रेपलाञ्चोक पाँचखाल नगरपालिका–८ हुस्केबजारका २८ वर्षीय निवेश श्रेष्ठ रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका प्रहरी निरीक्षक सुरज श्रेष्ठले बताउनुभयो ।घटनास्थलमा प्राप्त काजगपत्रका आधारमामृतककाआफन्तसँग

सम्पर्क भइरहेको प्रहरी निरीक्षक श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । पहिरो खस्दा अवरुद्ध तानसेन तम्घास सडकखण्डको सम्मोबारी क्षेत्रमा पहिरो र गाडी हटाइए पछि यातायातका साधन आज बिहानदेखि सञ्चालनमा आएका छन् पहिराले लु २ ख १३७६ नम्बर ट्रक र लु १ क १९२८ नम्बरको ट्याङ्करलाई बगाएको हो ट्रक भीरमा अड्किएको छ भने ट्याङ्कर तल खोल्सामा टुक्राटुक्रा अवस्थामा छ । लु १ च ७०११ नम्बरको कार र लु २ च ७०४३ नम्बरको पिकअपजीपलाई सडकबाट हटाइएपछि यातायातका साधन सञ्चालनमा आएका छन् ।

Related Articles

Back to top button