भिडियो

रंगशालामा डोजर चलाउने प्रकाश कडेंल प्रहरीबाट छुटेपछि पहिलो पटक मिडियामा

रंगशालामा डोजर चलाउने प्रकाश कडेंल प्रहरीबाट छुटेपछि पहिलो पटक मिडियामा, सके कारवाही गरेर देखाउन धुर्मुस–सुन्तलीलाई चेतावनी (हेर्नुहोस् भिडियो)चितवन । चितवनको रामपुरमा बन्दै गरेको रंगशालाको जस्तापाताको बार भत्काएको अभियोगमा पक्राउ परेर रिहा भएका मुख्य आरोपी प्रकाश कडेंल पहिलो पटक मिडियामा आएका छन् । आइतबार राती रिहा भएका उनले सके कारवाही गरेर देखाउन पनि चुनौति दिएका छन् । कडेंलले डोजर लगाएर बार भत्काउने कार्यप्रति आत्मालोचना गर्दै क्षमायाचना समेत गरेका छन् ।कडेंलसहित प्रहरी हिरासतमा रहेका भैरव बास्ताकोटी, सुरेन्द्र बि.क. र धुव्र चापागाई पनि रिहा भएका छन् । मुख्य आरोपी कडेंलले भरतपुर महानगरपालिका, धुर्मुस सुन्तली फाउण्डेशन र स्थानीयको कमिकमजोरीका कारण दुःखद घटना भएको उल्लेख गरे ।हामी त्यस घटनाप्रति दुःख व्यक्त गर्दछौं, आगामी दिनमा बाटोको विवाद पनि समाधान गर्दै रंगशाला निर्माणमा सबै लाग्नुहुनेछ भन्नेमा विश्वस्त छौं’, उनले भने ।घटनापछि कडेंललाई उनको पार्टी नेकपाले निलम्बन गरेको थियो । तर, उनले आफूलाई पार्टीबाट नहटाइएको दाबी गरे । ‘निलम्बन भएको निष्काषन होइन, दोषी ठहर गरि पार्टीले कारवाही गरे भोग्न तयार छौं’, उनले भने ।आफू कमिसनखोरी नभएको भन्दै उनले मिडियाले दुष्प्रचार गरेको आरोप लगाएका छन् । ‘तपाईं त गृहमन्त्री बादलको मान्छे भन्छन्, माथिकै पावरले छुट्नु भएको हो ? भन्ने प्रश्नमा उनले भने, ‘हेर्नुस् यो सामाजिक विषय हो, यसलाई राजनीतिकरण नगरौं ।’ हेर्नुहोस् माथिको विशेष रिपोर्ट ।

Related Articles

Back to top button