समाचार

विराटनगर बाट आयो डरलाग्दो खबर

२८ जेठ, विराटनगर । प्रहरीले सोमबार साझ विराटनगर-९ मा रहेको एक गेस्टहाउसमा बास बसेका व्यक्तिको साथमा हतियार रहेको सूचना पायो । प्रहरीले पाएको सूचनाअनुसार होटेलमा हतियारसहित दुईजना थिए । सोमबार राति नै प्रहरी होटलमा पुग्यो प्रहरीले लोड गरिएको दुईवटा पेस्तोल र गोलीसहित भारत सितामणि घर बताउने २२ वर्षीय कुनालकुमार सिंहलाई मात्रै पक्राउ गर्‍यो । तर, उनीसँगै रहेका अर्का व्यक्ति भने फरार भएको प्रहरी स्रोतले जनाएको छ ।प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएका सिंह जोगवनी हुँदै विराटनगर प्रवेश गरेका हुन् । प्रकाउ परेका सिंह र फरार रहेका भारतीय नागरिक आइतबार दिउँसो विराटनगर आएको प्रहरीले बताएको छ ।प्रकाउ परेका सिंह होटलमा सोमबार दिउँसो साढे १ बजे पुगेका थिए । विराटनगर सिमावर्ती क्षेत्र रानीबाट तीन तहको सुरक्षा घेरा (नेपाल प्रहरी, सशत्र र अनुसन्धान) तोडेर विराटनगर आएर आएका थिए ।शंकास्पद व्यक्ति बसेको सूचना पाएपछि होटेलमा पुगेको प्रहरीले राति साढे ८ बजे सिंहको कोठामा छापा हानेको थियो । सिंहको साथबाट २ थान पेस्तोल, पेस्तोलमा लोड भएको ५ राउण्ड गोली र सिंहले लगाएको पाइन्टको दाहिने गोजीमा थप ३ राउण्ड गोली फेला पारेको थियो ।सिंहको साथमा रहेका अर्का व्यक्तिको पनि खोजी सुरु गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । प्रहरी स्रोतका

अनुसार सिंहलाई अर्का व्यक्तिले विराटनगर ल्याएका हुन् ।प्रहरीसँगको बयानमा सिंहले विराटनगरको विषयमा जानकारी नभएको बताएका थिए । फरार रहेका भारतीय नागरिकको खोजी गरिरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।फरार रहेका व्यक्तिको खोजीका क्रममा प्रहरीले सोमबार विराटनगरका संकास्पद होटलमा छापा मारेको थियो तर शंकास्पद होटलमा नभेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मोरङका डीएसपी घनश्याम श्रेष्ठले जानकारी दिए ।प्रहरीले लोड गरिएको पेस्तोलसहित विराटनगर आउनुको कारण खोजी गरिरहेको डीएसपी श्रेष्ठले बताए ।प्रारम्भिक अनुसन्धानका क्रममा प्रहरीले पक्राउ परेका व्यक्ति भारतीय साफ सुटर हुनसक्ने बताइएको छ । अनुसन्धान गरिरहेको प्रहरीसँग बयानमा सिंह खुलेका छैन् । प्रहरीले उनको साथबाट भेटिएका कागजात र अन्य प्रमाणहरु अध्ययन गरिरहेको छ ।सिंहले अनुसन्धान अधिकृतसँग गरेको व्यवहार र लोड गरिएको पेस्तोल बोकेका कारण सुटर भएको हुनसक्ने प्रहरी स्रोतको दाबी छ । तर,अनुसन्धानको दायरा फराकिलो पारिएको डीएसपी श्रेष्ठ बताउँछन् ।सिंह कसैलाई हतियार बुझाउन आएको पनि हुन सक्ने प्रहरीको अनुमान छ ।पक्राउ परेका सिंहविरुद्ध मुलकी अपराध संहिता २०७४ अनुसार म्याद थप गरी अनुसन्धान सुरु गरेको श्रेष्ठले बताए ।

Related Articles

Back to top button