भिडियो

केटी केटीको अनौठो प्रेम विहे गरी छाडे हेर्नुहोस्

केटी केटीको अनौठो प्रेम,मृत्युको मुखमै पुगेर पनि विहे गरी छाडे,रोदनले अन्तरवार्तै अवरुद्ध ! हेर्नुहोस् भिडियोकेटी केटीको बिहे भयको कुरा सुन्दा तपाईलाइ अच्चम लाग्न सक्छ। हो सत्य हो तेही जोडीको कुरा गर्दै छौ जुन केटी केटी नै बिहे गरेर खुसि र चर्चित पनि हुदै छन्।भन्छन माया अन्धो हुन्छ ,तेश्मा न जात धर्म रुप रंग लिङ्ग बर्ग उमेर केहि हेरिदैन्न हेरिन्छ त मात्र मायामा भन्दा र सुन्दा कुनै कथा कहानी जस्तो लाग्ने यो जोडीको प्रेम कहानी सुन्दा अलि पृथक नै छ। यो जोडी हो निलम राई र आशिस श्रेष्ठ यी दुइ बैबाहिक बन्दनमा बाधियको करिब नौ महिना भैसकेको छ।हेर्नुहोस उप्त भिडियोमा कुराकानीकेटी केटीको अनौठो प्रेम,मृत्युको मुखमै पुगेर पनि विहे गरी छाडे,रोदनले अन्तरवार्तै अवरुद्ध ! हेर्नुहोस् भिडियोकेटी केटीको बिहे भयको कुरा सुन्दा तपाईलाइ अच्चम लाग्न सक्छ। हो सत्य हो तेही जोडीको कुरा गर्दै छौ जुन केटी केटी नै बिहे गरेर खुसि र चर्चित पनि हुदै छन्।भन्छन माया अन्धो हुन्छ ,तेश्मा न जात धर्म रुप रंग लिङ्ग बर्ग उमेर केहि हेरिदैन्न हेरिन्छ त मात्र मायामा भन्दा र सुन्दा कुनै कथा कहानी जस्तो लाग्ने यो जोडीको प्रेम कहानी सुन्दा अलि पृथक नै छ। यो जोडी हो निलम राई र आशिस श्रेष्ठ यी दुइ बैबाहिक बन्दनमा बाधियको करिब नौ महिना भैसकेको छ।हेर्नुहोस उप्त भिडियोमा कुराकानी

Related Articles

Back to top button