समाचार

काठमाडाैँको गोंगबु मा घट्यो खतरनाक घटना … प्रहरीनै चकीत।

२९ असार, काठमाडाैँ । नुवाकोटका तीन युवा हतियारसहित पक्राउ परेका छन । काठमाडाैँको गोंगबु क्षेत्रबाट उनीहरूलाइ पक्राउ गरेको हो । महानगरीय प्रहरी कार्यालय रानीपोखरीबाट खटिएको टोलीले गोंगबु मित्रनगरमा अवस्थित नेपाल तारा गेस्ट हाउसबाट इटालियन पेस्तोल र पाँच राउण्ड गोलीसहित पक्राउ गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रहरीका अनुसार पक्राउ पर्नेमा नुवाकोटको लिखु गाउँपालिका स्थायी घर भएका रामुकुमार राई, प्रितम राई, र सविन खवास रहेका छन्। प्रहरी रेकर्ड अनुसार खवास अपहरण मुद्दामा जेल परेर छुटेका अभियुक्त हुन् ।

नगसभामा पत्रकार शेर्मालाई रु २५ हजार राशीको विकाश पत्रकारिता पुरस्कार र पत्रकार घिमिरेलाई रु २० हजार राशीको क्रियाशिल पत्रकारिता पुरस्कारबाट पुरस्कृत गरिएको हो । शेर्मा प्रतिदिन दैनिक र रेडियो इन्द्रेणी तथा घिमिरे प्राइम एफएम, देशको न्युजमा कार्यरत रहेका छन् । नगर प्रमुख खड्ग फागो र उपप्रमुख लक्ष्मीदेवी भण्डारीले पत्रकारद्धयलाई पुरस्कृत गर्नुभएको थियो । यस्तै नगसभामा उत्कृष्ट कर्मचारीका रुपमा लेखा अधिकृत गोविन्द कार्की र कम्प्युटर प्राविधिक सुमित खवासलाई जनही २५ हजार राशी र सम्मान् पत्रले पुरस्कृत गरिएको थियो ।

Related Articles

Back to top button