भिडियो

भर्खरै। चितवन बाट आयो यस्तो दुखद … पुरा हेरी। सक्दो सेयर गरौ:

काठमाडौं। नेत्रविक्रम चन्द ‘विप्लव’का छोरा प्रकाश चन्द प क्राउ परेका छन् ।
:

चितवनको मेडिकल कलेज परिसरबाट उनलाई प क्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यलय प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक एसपी दान बहादुर मल्लले बताए।उनले भने, ‘चितवन मेडिकल कलेजमा आन्दोलन गरिरहेका उनीसहित अन्य १५ जना विद्यार्थी पनि प क्राउ परेका छन् ।’यो पनि: सीएमसी कलेजका माफियालाई नछाड्ने विप्लव पुत्रको चे*तावनी (भिडियो)चितवन। भरतपुरको चितवन मेडिकल कलेजका प्रबन्ध निर्देशक हरिश चन्द्र न्यौपानेलाई ‘द*लाल’ भन्दै विप्लव पुत्र प्रकाशले सच्चिन चे*तावनी दिएका छन् ।सीएमसीका विद्यार्थीले सरकारले तोकेको भन्दा अतिरिक्त शुल्क असुलेको भन्दै वि*रोध प्रद*र्शन गर्दै आएका छन् ।आ*न्दोलित बनेको चिकित्सा शिक्षा संघर्ष समितिले आइतबार aचितवनमा आयोजना गरेको विरोध ¥यालीलाई सम्बोधन गर्दै प्रकाशले यस्तो बताएका हुन् । भिडियो हेर्नुहोस्

Related Articles

Back to top button