समाचार

भ्र’ष्टाचारको वि’रुद्ध बोल्नेलाई मु’क्का, दुई तिहाईको उपहार उखान टुक्का’

काठमाडौं । भ्रष्टाचार विरुद्धको अभियन्ताको रुपमा परिचित ज्ञानेन्द्र शाहीको कु’टपिटपछि हास्यकलाकार केदारप्रसाद घिमिरेले फेसबुकमा गज्जबको स्टाटस लेखेका छन् ।

उनले एक स्टाटस लेख्दै शनिबार भ्र’ष्टाचारको वि’रुद्धकमा बोल्नेलाई मु’क्का, दुई तिहाईको उपाहार केवल उखान टुक्का भन्दै सरकारको व्य’ङ्ग्य गरेका छन् ।साथै उनले अन्तिममा लोकतन्त्रमा फरक मत भनी पनि लेखेका छन् । चितवनको चौबिसकोटीमा राखेको भ्रष्टाचार वि’रुद्धको खबरदारी सभामा सत्तारुढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) सम्वद्ध विद्यार्थीहरुले ‘रा’जावादीलाई कार्यक्रम गर्न दिँदैनौं’ भन्दै कार्यक्रम वि थाल्दै शाहीमाथि कु’टपिट गरेका थिए ।

चौबिस कोटी स्थित होटल ग्लोबल बाट निस्किएर गाडी चढेका उनी माथि कु’टपिट भएको हो ।उक्त समूहले शाही चढेको गाडीमा समेत तो’डफोड गरेको थियो । उनको टाउको, खुट्टा तथा शरीरका विभिन्न भागमा चो’ट लागेको छ। ढुंगा प्रहारबाट गाडीको चारैतर्फका सिसा फु’टेको छ ।उनलाई प्रहरीले उ’द्दार गरेर अस्पताल पुर्‍याएको थियो। उनलाई थप उपचारका लागि काठमाडौं ल्याइएको छ ।

Related Articles

Back to top button