समाचार

बाइपासमा एक्कासी बसमा आग लागी, दुई बस जलेर ध्वस्त !

नेपालगञ्ज उपमहानगरपालिका–४ गणेशपुरस्थित बाइपासमा रहेको एक ग्यारेजमा रोकिराखेको बसमा आगलागी भएको छ । आगलागीबाट ना ४ ख ७०२४ र ना ५ ख २४६५ नम्बरको बस जलेर पूर्णरुपमा क्षति भएको हो ।आगलागीका कारण ग्यारेजमा मर्मत भइरहको ना ५ ख २४६५ नम्बरको बसमा बिहान १०ः३० बजे एक्कासि विद्युत् सर्ट हुँदा आगलागी भएको र सोही बस नजिकै रोकिराखेको अर्को ना ४ ख ७०२४ नम्बरको बसमा आगो सल्किँदा दुवै बस जलेर पूर्णरुपमा नष्ट भएका छन् । बसमा आगलागी भएलगत्तै स्थानीयवासीले नेपालगञ्जस्थित बारुणयन्त्रलाई खबर गरेका थिए ।खबर पाएलगत्तै दमकल घटनास्थलमा पुगेको बारुणयन्त्र, स्थानीय, नेपाल प्रहरी, सशस्त्र प्रहरीले १२ बजे आगो नियन्त्रणमा लिएका थिए । केही ढिलो पुगेका कारण दुवै बस पूर्णरुपमा जलेको स्थानीयवासीको भनाइ छ । आगलागीबाट भएको क्षतिको यकिन विवरण भने

नखुलेको स्थानीय वडा प्रहरी कार्यालयका इञ्चार्ज प्रहरी निरीक्षक नारायण डाँगीले बताउनुभयो ।प्रकाशित : मङ्गलबार, बैशाख ३१, २०७६०८:४७राति ९ बजे ३ तला माथिबाट खसेकी पूजाको साढे १० बजे अस्पतालमा मृत्यु काठमाडौँ – तीन ताला माथिबाट खसेर सुनसरीमा एक किशोरीको मृत्यु भएको छ।सुनसरीको इटहरी उपमहानगरपालिका–६ संगित चोकमा घरको ३ तला माथिबाट खसेर पूजा शर्माको आइतबार मृत्यु भएको हो ।शर्मा कुवेर शर्माको घरमा डेरा गरी बस्ने बाबुलाल शर्माकी १७ वर्षीय छोरी रहेको बताइएको छ। आइतबार ९ बजेको समयमा ३ तला माथिबाट खसेर घाइते भएकी थिइन्।उपचारको लागि तत्काल धरान स्थित वि.पी. कोईराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान पुर्याइएको थियो। तर गम्भीर घाइते शर्माको राति साढे १० बजे उपचारकै क्रममा मृत्यु भएको हो।इलाका प्रहरी कार्यालय इटहरीका अनुसार मृतकको शव शव पोष्टमार्टमको लागि सोही अस्पतालमा राखिएको छ । घटना बारे प्रहरीले थप अनुसन्धान गरिरहेको छ।प्रकाशित : मङ्गलबार, बैशाख ३१, २०७६०८:४०

Related Articles

Back to top button