समाचार

गायक दुर्गेश थापा प’क्राऊ

काठमाडौ । ‘ह्याप्पी तिहार, चिसो बियर’ गीतका गायक दुर्गेश थापा प क्राउ परेका छन् । तिहारलाई लक्षीत गरेर सार्वजनिक भएको उक्त गीतमा प्रयोग गरिएको शब्दका कारण विवादमा तानिएका थापा विरुद्ध जिल्ला प्रशासन कार्यालय काठमाडौंमा उ जुरी परेको थियो ।

सोही उजुरीपछि उनलाई प क्राउ गरिएको महानगरीय अ पराध अ नुसन्धान महाशाखाका प्रमुख एसएसपी सहकुल कुमार थापाले जानकारी दिए । दुर्गेशलाई बालाजुबाट प क्राउ गरेर महाशाखा ल्याइएको एसएसपी सहकुल कुमार थापाले बताएका छन् ।

दुर्गेशले सार्वजनिक गरेको ‘ह्याप्पी तिहार, चिसो वियर’मा ‘ए निकाल गाँ जा, खानुपर्छ आज’ भन्ने जस्ता शब्द प्रयोग भएका छन् । उक्त गीत हटाउनुपर्ने माग गर्दै जिल्ला प्रशासनमा उजुरी परेको हो । तीजको समय ‘बीच्च बीच्चमा’ बोलको गीत निकालेर चर्चामा आएका दुर्गेशको यो गीतबाट प्रदर्शनरत फिल्म ‘छ माया छपक्कै’ प्रमोशन गीत नै बनाएको छ ।

Related Articles

Back to top button